Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Скандальні заяви італійського міністра

Автор:

|

Липень 20, 2018

|

Рубрика:

Скандальні заяви італійського міністра

Саме через них посла Італії в Україні у п’ятницю, 20 липня, викликали «на килим». І хоча за словами заступниці міністра закордонних справ України Олени Зеркаль, він «дуже приємна людина», відповідно до правил і традицій дипломатії йому доведеться вислуховувати неприємні речі про одного з членів італійського уряду .

А все тому, що міністр внутрішніх справ Італії і очільник правої партії «Ліга» Маттео Сальвіні напередодні в інтерв’ю газеті «The Washington Post» виклав свою інтерпретацію анексії Криму: «Був референдум, і 90 відсотків людей проголосували за повернення Криму до складу Російської Федерації». А далі долав: «Порівняйте його з фальшивою революцією в Україні, яка була псевдореволюцією, що фінансується іноземними державами – подібно арабським революціям. Є деякі історично російські зони з російською культурою і традиціями, які законно належать Російській Федерації».

Окрім того, Маттео Сальвіні підтвердив свою прихильність скасування європейських санкцій проти Росії і заперечив фінансування своєї політичної сили з боку путінської партії «Єдиная Россия».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply