Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Скандальна відставка американського міністра

Автор:

|

Вересень 30, 2017

|

Рубрика:

Скандальна відставка американського міністра

Про неї повідомляє 30 вересня сайт ВВС. Останнім часом міністр охорони здоров’я США Том Прайс став об’єктом різкої критики за використання чартерних і військових літаків для службових польотів всередині країни і за кордон.

Почалося усе оприлюдненням у виданні Politico даних з доповіді головного ревізора міністерства. З них випливало, що перельоти міністра на приватних і державних літаках обійшлися американським платникам податків у $ 500 тисяч. Окрім того, міністра кілька разів супроводжувала дружина. А ще якось Том Прайс скористався чартерним літаком, щоб дістатися з Вашингтона до Філадельфії, хоча міг би проїхати ці 200 кілометрів автомобілем або поїздом.

Є правило, що американські держслужбовці, включаючи міністрів, повинні вибирати найменш дорогий варіант пересування, виключаючи надзвичайні ситуації. Двоє попередників Прайса на посаді міністра сказали, що ніколи не наймали приватних літаків для службових поїздок. Врешті Том Прайс заявив, що відшкодував вартість усіх цих перельотів, і відтак має намір продовжувати працювати міністром. Але президент Дональд Трамп зауважив, що ця історія «виглядає негарно». От і довелося приймати рішення про відставку.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply