Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Скандал у суді над Віктором Януковичем

Автор:

|

Серпень 16, 2018

|

Рубрика:

Скандал у суді над Віктором Януковичем

Чергове засідання відбулося в четвер, 16 серпня, в Оболонському районному суді Києва. Сам обвинувачений, як відомо, перебуває в Росії.

Головна військова прокуратура України запросила засудити колишнього президента країни Віктора Януковича до 15 років позбавлення волі, хоча раніше йшлося про довічне ув’язнення. Однак виступ прокурорів викликав обурення адвокатів екс-президента. Вони заявили, що допитані не всі свідки захисту.

Дебати триватимуть через місяць, 13-14 вересня, оскільки суд надав право новопризначеному державному адвокату Віктора Януковича ознайомитися з матеріалами справи. Захисники президента-втікача з компанії Aver Lex оголосили протест проти участі в процесі призначеного судом державного адвоката Юрія Рябовола. Більше того, адвокати та їх помічники із застосуванням сили не пускали його в залу засідань, і потрапити туди він міг лише за підтримки працівників поліції.

Суддя неодноразово оголошував перерву в засіданні, але як тільки воно відновлювалося, п’ятеро захисників екс-президента голосно вимагали його зупинити. Згодом з’ясувалося, що вони користувалися звукопідсилювальною апаратурою. Впродовж чималого проміжку часу прокурор Руслан Кравченко і адвокат Віталій Сердюк виступали одночасно.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply