Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Скандал на старті «Форуму видавців»

Автор:

|

Вересень 13, 2017

|

Рубрика:

Скандал на старті «Форуму видавців»

Цей книжковий ярмарок і міжнародний літературний фестиваль щоосені відбувається у Львові з 1994 року. Цьогоріч розпочався 13 вересня. Під акомпанемент суперечок і образ, що вже набувають міжнародного розголосу. Принаймні, цій темі вже присвятив публікацію сайт «Deutsche Welle». Цитуємо звідти дослівно: «Націоналісти погрозами домоглися скасування презентації у Львові книжки Лариси Денисенко про дівчину, яку виховує гей-пара».

Сказано доволі безапеляційно. І не виключено, що ініціатори вимоги про скасування презентації висловлять свою версію події. Може навіть кілька. Дотримуючись традицій класичної журналістики, DW надає можливість висловитися й іншій стороні. Юрій Дадак, що  представляє організацію «Дух нації», заявив: «Я не хочу, щоб моїй дитині розповідали, що сім’я може складатися з двох чоловіків або двох жінок».

Книжка української письменниці й правозахисниці Лариси Денисенко «Майя та її мами» видана порівняно недавно, але вже стала епіцентром зіткнення протилежних думок. Сама авторка охарактеризувала її так: «Ця історія, власне, про дитину і про родину. Про 17 дітей, про 17 моделей родин. Про те, що родини можуть бути різними, та вони вже є різними, дехто маркує родини як нетрадиційні, неповні, реструктуровані. Я намагаюся донести ідею про те, що дитині потрібна родина, де її люблять, де вона почувається захищеною, і неважливо, як і ким усе це маркується».

Ми не коментуємо ситуації. Лише спробуємо глянути на неї збоку. У час російської агресії, шаленої антиукраїнської істерії, затіяної кремлівською пропагандою, будь-яка негативна інформація про Україну вигідна її ворогам.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply