Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 24, 2022

Сім постраждалих від вибуху гранати

Автор:

|

Червень 10, 2018

|

Рубрика:

Сім постраждалих від вибуху гранати

Він пролунав вранці у неділю, 10 червня, у місті Сумах. Чоловік з балаклавою на обличі, увійшов до нічного клубу «Луна» і жбурнув гранату на другому поверсі закладу, де у той час перебували люди. Вже встановлено, що скористався зловмисник ручною гранатою РГД-5, яка належить до наступального типу.

За словами начальника міського відділу поліції Павла Карабути, ймовірного підозрюваного (він 1990 року народження) затримали працівники патрульної поліції і служби охорони нічного клубу. Мотиви злочину наразі невідомі. Зазначимо, що інцидент кваліфіковано одразу за чотирма статтями Кримінального кодексу – замах на вбивство, опір працівнику поліції, незаконне зберігання та використання зброї та боєприпасів, а також вчинення хуліганських дій.

Згодом головний лікар обласної клінічної лікарні Володимир Горох повідомив місцевому виданню «Данкор», що загалом було шпиталізовано 7 потерпілих, в тому числі одна дівчина. В усіх уламкові поранення. Троє перебувають у стані середньої тяжкості. Одного перевели до 5-ї міської лікарні за місцем проживання.

Світлина: затриманий поліцією ймовірний підозрюваний.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply