Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

Шило медалей вилізло з кремлівського мішка

Автор:

|

Серпень 31, 2016

|

Рубрика:

Шило медалей вилізло з кремлівського мішка

05_0831-1

Як відомо, Москва офіційно заявляє, що російські війська на Донбасі не воюють. Хоча доказів того, що це цинічна брехня, більш ніж достатньо. Тут навіть нема необхідності у даних розвідки. Просто треба знати, де шукати правду. Британський портал Bellingcat взагалі скористався відкритою, загальнодоступною інформацією. Про щойно оприлюднене ним чергове дослідження розповів 31 серпня сайт LB. Його автори підрахували, що впродовж 2014-2015 років у Росії різко збільшилося число нагороджених бойовими медалями. За цей час вручено не менше 10 тисяч медалей Суворова і Жукова, «За бойові заслуги» та «За відвагу». І вже в цьому маємо переконливий доказ російського вторгнення в Україну. Адже бойові медалі вручають тим, хто бере участь в боях. Бо якщо країна не воює, то нема й підстав.

Більше того, встановлено чіткий причинно-наслідковий зв’язок між конкретними масштабними операціями неоголошеної війни та інтенсивністю нагороджень. Наприклад, кількість вручених медалей помітно зростала після активних бойових дій в Україні (серпневе вторгнення, Донецький аеропорт, Дебальцеве), а потім знижувалася, хоча й не припинялася.

А далі не важко вирахувати чисельність військового контингенту. Навіть якщо припустити неймовірне – кожен російський військовий отримав по медалі, то це підтверджує вторгнення на Донбас чотирьох, а то й п’яти полків. Однак зрозуміло, що нагороджують не кожного, і навіть не кожного третього. Тим паче, що у російських збройних силах традиційно багато хитрунів, боягузів, пияків… Отож, можна сміливо робити висновок, що через Донбас пройшли десятки тисяч російських військовослужбовців. І якщо за розвідданими там перебуває два армійські корпуси (чотири дивізії), то це цілком відповідає «медальній» арифметиці.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply