Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Штаб-квартиру ЄС засипали сухим молоком

Автор:

|

Січень 23, 2017

|

Рубрика:

Штаб-квартиру ЄС засипали сухим молоком

0123___09--1

Таким чином європейські фермери-молочники висловили незадоволення падінням цін на свою продукцію, що призвело до розорення багатьох підприємців. А саме сьогодні, 23 січня, у штаб-квартирі ЄС відбувалось засідання міністрів сільського господарства. Про це повідомляє «ВВС».

В останні роки на теренах Європи трапилось масштабне перевиробництво молока, через що закупівельні ціни на нього значно впали. Однак в останні тижні ситуація в сільському господарстві ЄС покращилась, однак вартість не змінилась. Окрім цього, нещодавно Європейська комісія вирішила продати запаси сухого молока, які скуповували протягом останнього року. Хоч до цього політики переконували, що на такий крок не підуть. Зрештою збування сухого молока ще більше вдарить по кишені європейського фермера.

Зазначимо, в останні роки представники сільського господарства, яким надаються субсидії, неодноразово проводять акції протесту у Брюсселі. Фермерів особливо турбує падіння цін на продукти харчування. Адже за їх словами, високі видатки не дають їм нормальних засобів до існування.

Світлини: AFP.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply