Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 28, 2021

Шлюбне шахрайство по-гонконгськи

Автор:

|

Серпень 29, 2018

|

Рубрика:

Шлюбне шахрайство по-гонконгськи

Про нього у середу, 29 серпня, розповідає інтернет-видання ВВС. Молода мешканка Гонконгу заявила, що проти власної волі її підступом видали заміж. Саме ж весілля вона вважала інсценуванням.

21-річна дівчина була впевнена, що грає роль нареченої у несправжньою весіллі, яке є частиною її тренінгу як майбутнього працівника компанії з організації весіль. Під час церемонії вона і невідомий їй молодий чоловік підписали документи про укладення шлюбу. Про те, що вона тепер заміжня насправді, дівчина здогадалася тільки після повернення додому. Поліція тут зарадити не змогла через брак доказів. Допомогти взялася лише місцева федерація профспілок. Її представник повідомив, що це нова форма шлюбного шахрайства. Поліція Гонконгу щороку фіксує близько 1000 подібних «розписувань» між громадянами Китаю і Гонконгу. Мешканці Китаю, які уклали шлюб з гонконгцями, можуть претендувати на право переселитися у місто Гонконг.

У травні цього року героїня цієї історії побачила у соцмережі оголошення про стажування візажистів. А коли відгукнулася на нього, компанія запропонувала їй працювати у сфері організації весільних торжеств. Після тижня тренінгів дівчині сказали, що потрібно взяти участь в фейковому шлюбі у Китаї, і тоді її навчання буде вважатися завершеним. Тепер вона за документами є заміжньою жінкою. Найімовірніше, доведеться подати на розлучення. Невідомо тільки, ким є чоловік, за якого вона вийшла заміж, і чи перебуває він у Гонконзі.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply