Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

Шлях до єдності всіх православних в Україні

Автор:

|

Листопад 03, 2018

|

Рубрика:

Шлях до єдності всіх православних в Україні

Президент України Петро Порошенко, перебуваючи у суботу, 3 листопада, з офіційним візитом у Туреччині, зустрівся з Вселенським Патріархом Варфоломієм. Вони підписали Угоду «Про співробітництво та взаємодію між Україною та Вселенським Константинопольським Патріархатом». Документ спрямований на співпрацю у створенні незалежної православної Церкви в Україні. Вселенський Патріарх надає Томос, визнаючи незалежність української Церкви, і вручає його обраному на Соборі Предстоятелю.

«Закликаю українців молитися – за мир, за єдність української Церкви. Молитися за те, щоб Господь не допустив провокацій, яких так прагнуть наші вороги, щоб Господь не допустив крові. І ми будемо робити все можливе для того, щоб якнайшвидше ми змогли завершити процедуру надання Томосу Українській Церкві Його Всесвятістю Патріархом Варфоломієм», – наголосив Глава Української держави.

«Нова автокефальна Церква об`єднає всіх віруючих православних в Україні. І ця нова церква увійде у сім’ю православних церков. І всі ми разом будемо працювати для добра наших віруючих і для слави Божого імені», – заявив Патріарх Варфоломій. Він також висловив переконання, що рішення про автокефалію призведе до єдності всіх православних в Україні, бо вже 30 років як вони розділенні.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply