Новини для українців всього свту

Friday, Aug. 19, 2022

Шестеро поранених у перший день Свят

Автор:

|

Січень 08, 2017

|

Рубрика:

Шестеро поранених у перший день Свят

0103___08-3

В оприлюдненому 8 січня зведенні прес-центру штабу АТО міститься чергове підтвердження того факту, що для контрольованих російською владою бандформувань на Донбасі не існує ані світських, ані релігійних свят. Бо якщо впродовж п’ятниці терористи відкривали вогонь 42 рази, то на Різдво – аж 72!

На Маріупольському напрямку ворог знову гатив з гармат калібру 122-міліметри по Водяному, з мінометів двох калібрів обстріляно ще чотири населених пункти. На низці ділянок фронту озивалися гранатомети, великокаліберні кулемети та стрілецька зброя. – Шість міст і сіл обстріляно на Луганському напрямку. Тут окупанти теж застосовували міномети. Втім, як і на Донецькому напрямку, де, окрім того, відкривали вогонь з озброєння бойових машин піхоти.

Отож, загарбники робили усе для того, аби зіпсувати Різдво захисникам України. Шестеро наших військовослужбовців, боронячи Вітчизну у першу добу свят, отримали поранення. Віримо, що з Божою допомогою вони швидко одужають і разом з усіма нами дочекаються перемоги.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply