Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

Сформувати нову коаліцію на цьому тижні не вийде – спікер

Автор:

|

Квітень 01, 2016

|

Рубрика:

Сформувати нову коаліцію на цьому тижні не вийде – спікер

Гройсман

На думку Володимира Гройсмана, на цьому тижні у Верховній Раді не вдасться сформувати нову коаліцію. Якщо це відбудеться, то не на поточному сесійному тижні.

Гройман повідомив, що перед оголошенням нової коаліції потрібно спочатку домовитися про принципи роботи нового уряду. Повинна прийти команда, яка готова взяти на себе відповідальність, позбутися популізму і реально змінювати країну.

Після виходу з коаліції «Батьківщини» і партії «Самопоміч», «Народний фронт» і БПП, не бажаючи розпуску парламенту, виявилися перед вибором: домовлятися з «радикалами» або терміново почати вербування інших депутатів, переконуючи їх перейти в свої фракції.

Спочатку БПП і НФ намагалися домовитися з Радикальною партією, але не зустрівши розуміння, стали відкрито вербувати інших депутатів. Раніше народні обранці активно боролися проти цього явища, жорстко критикуючи перехід депутатів з фракції у фракцію, але зараз перебіжчики знову користуються попитом.

Нагадаємо, що у БПП і НФ не вистачає для більшості всього близько десятка депутатів. Якщо за короткий час вдасться їх знайти, то ці партії зможуть разом сформувати коаліцію. Але експерти прогнозують проблеми в роботі з такою хиткою більшістю, адже доведеться приймати чимало законів та інших рішень.

About Author

news-online

  • Drakk3

    Браво, господа. Рада положила болт на все что раньше ставила в упрек регионалам. Кнопкодавство – процветает, Тушки из партии в партию за бабло – да пожалуйста. И с этим парламентом страна думает чего либо достичь?