Новини для українців всього свту

Sunday, Feb. 28, 2021

Серед кандидатів у президенти від Демократів Байден – кращий

Автор:

|

Червень 03, 2019

|

Рубрика:

Серед кандидатів у президенти від Демократів Байден – кращий

Екс-віце-президент США Джо Байден лідирує з відчутним відривом від інших кандидатів у президенти від Демократичної партії, обійшовши ближчого суперника-однопартійця, Берні Сандерса, понад удвічі. Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на американське впливове видання The Hill із посиланням на соціологічне опитування, проведене разом з компанією HarrisX.

“Джо Байден обійшов сенатора Берні Сандерса на 19 пунктів в останньому опитуванні Hill-HarrisX, опублікованому в понеділок, зберігаючи відчутний відрив від решти”, – зазначається в повідомленні.

Так, за даними опитування, Джо Байден отримав 35% підтримки демократичного електорату, за ним іде Берні Сандерс з результатом 19%. Далі в рейтингу розташовані Піт Бутіджич (8%), Елізабет Уоррен (5%), Камала Харріс (4%), Бето О’Рурк (4%), Корі Букер (3%). Ще близько 17% респондентів не визначилися з однозначною відповіддю.

З моменту старту виборчої кампанії Джо Байдена у квітні, його перевага над іншими кандидатами продовжує бути відносно стабільною. Жоден з однопартійців не спромігся посунути колишнього віце-президента хоча б на друге місце. Водночас, як зазначає видання, це може змінитися після першого туру дебатів, який наприкінці червня проведе Національний комітет Демократичної партії США.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply