Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Сенцова перевели до медчастини через проблеми з нирками й серцем

Автор:

|

Липень 02, 2019

|

Рубрика:

Сенцова перевели до медчастини через проблеми з нирками й серцем

Олег Сенцов перебуває у медичній частині, у нього проблеми з нирками й серцем. Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на Уповноважену Верховної Ради України Людмилу Денісову, яка в свою чергу посилається на адвоката Дмитра Дінзе, якому вдалося зустрітися із Сенцовим.
“Тільки-но поговорила з адвокатом Олега Сенцова. Сьогодні він таки зустрівся із Олегом в колонії. За його словами, Олег знаходиться зараз у медичній частині. В нього – проблеми із нирками та серцем. Олег п’є 3,5 літра води на день, та ще ставлять щоденні крапельниці. Це ще додаткові 2 літри. На 26-й день голодування в Олега сталася криза і його відвезли до лікарні за межами колонії. Хотіли примусово нагодувати, але Олег відмовився. Лікарі не наполягали через можливий розголос і попросили забрати його назад до колонії разом із апаратом для примусового годування. Зі слів адвоката, в будь-який момент криза може повторитися…” – написала Денісова.
Ув’язнений у Росії український кінорежисер Олег Сенцов у колонії за Полярним колом 14 травня розпочав голодування з вимогою звільнення всіх утримуваних Москвою українських політв’язнів. Сестра Сенцова Наталія Каплан повідомляла, що 8 червня Сенцова відвозили до реанімації.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply