Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Сенсаційне затримання у зоні АТО

Автор:

|

Березень 09, 2018

|

Рубрика:

Сенсаційне затримання у зоні АТО

У п’ятницю, 9 березня, Служба безпеки України (СБУ) офіційно повідомила про підозру заарештованому напередодні керівникові Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимиру Рубану. Це здійснено одразу за трьома статтями: «Незаконне поводження зі зброєю», «Приготування до злочину», «Терористичний акт».

Зараз матеріали справи везуть до Шевченківського суду Києва, який повинен обрати запобіжний захід. Звинувачення представлятиме військова прокуратура.

Затримання відбулося на пункті пропуску «Майорск» оперативниками СБУ при спробі перевезти через лінію розмежування в зоні АТО чималу кількість зброї. Її виявили під час перевірки меблів. Як твердять, їх Володимир Рубан вивозив з тимчасово окупованої території Донбасу. У шафах і тумбочках знайшли міномети зі снарядами до них, автомати Калашникова, детонатори і багато іншого. Світлини вилученої зброї вже викладено у соціальних мережах.

За останньою інформацією, керівник «Офіцерського корпусу» знаходиться у маріупольському слідчому ізоляторі (СІЗО). А за місцем проживання Володимира Рубана спецслужби провели обшуки.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply