Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 17, 2021

Сенсаційна заява про замах на Катерину Гандзюк

Автор:

|

Лютий 13, 2019

|

Рубрика:

Сенсаційна заява про замах на Катерину Гандзюк

Вона пролунала у середу, 13 лютого, на засіданні суду, який обирав запобіжний захід голові Херсонської облради Владиславу Мангеру. Позавчора прокуратура оголосила йому підозру в організації вбивства активістки Катерини Гандзюк. А тепер Владислав Мангер заявляє, що організував цей напад генерал Служби безпеки України (СБУ) Данило Доценко.

Нагадаємо, що 31 липня 2018 року у Херсоні Катерину Гандзюк облили кислотою біля її під’їзду. А 4 листопада вона померла у лікарні після багатьох операцій.

Владислав Мангер наголосив на суді: «Доценко не раз заявляв мені особисто, що ненавидить “Батьківщину” і нашого лідера Юлію Тимошенко. І зробить все для знищення партії в регіоні… На мою думку, Доценко ініціював напад на Гандзюк для дискредитації “Батьківщини”».

Голова Херсонської облради Владислав Мангер був одним з активістів «Батьківщини». Але торік 31 січня оголосив при призупинення членства у партії на час розслідування замаху на Катерину Гандзюк. 10 лютого «Батьківщина» виключила Владислава Мангера із своїх лав.

Сьогодні ж речниця СБУ Олена Гітлянська на своїй сторінці у мережі «Facebook» написала про заяву Владислава Мангера: «Вона є абсурдною, безпідставною та наклепницькою».

Світлина: Владислав Мангер у суді.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply