Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Сенатори США закликали посилити тиск на Росію

Автор:

|

Січень 01, 2017

|

Рубрика:

Сенатори США закликали посилити тиск на Росію

0101___06-1

З України делегація американських сенаторів (Джон Маккейн, Ліндсі Грем і Емі Клобучар) відбула у Грузію, де перебуватиме два дні. Вже на початку візиту, 1 січня, усі троє заявили, що домагатимуться у Конгресі США посилення санкцій проти Росії і персонально Володимира Путіна.

Зокрема, Ліндсі Грем заявив: «Прийшов час, щоб нові санкції важко вдарили по Путіну як особі, а також по російському енергетичному і банківському секторах». А ось слова Джона Маккейна: «Ми наполегливо закликаємо наших колег прийняти більш значущі і жорсткі санкції проти Росії через хакерські напади на Сполучені Штати».

Побувавши напередодні у зоні бойових дій на Донбасі, сенатори відвідали «гарячу місцину» і в Грузії – Хурвалеті. Це на межі з територією Південної Осетії, що була взята під контроль російськими військами під час війни у 2008 році. «Ми будемо продовжувати робити все можливе, щоб підтримати повну незалежність, свободу і територіальну цілісність Грузії», наголосив Джон Маккейн.

У програмі перебування делегації також зустрічі з прем’єр-міністром Грузії Георгієм Квірікашвілі та президентом Іраклієм Маргвелашвілі. Вони заплановані на 2 січня, під час відвідин навчального центру НАТО в Крцанісі.

Світлина з сайту «Радіо Свобода».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply