Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 20, 2021

Сенатор Джон Маккейн припиняє лікуватися

Автор:

|

Серпень 25, 2018

|

Рубрика:

Сенатор Джон Маккейн припиняє лікуватися

Про це пише у суботу, 25 серпня, інтернет-видання «ВВС News Україна». Торік в американського сенатора-республіканця Джона Маккейна під час операції з видалення тромбу над лівим оком виявили злоякісну пухлину мозку. Відтоді він проходив інтенсивне лікування.

А тепер його родина повідомила: «За рік, що минув, Джон перевершив прогнози щодо тривалості його життя. Проте розвиток хвороби і безжалісний вік винесли свій вирок. Із звичайною витримкою він повідомив, що вирішив відмовитися від подальшого лікування».

Син і онук адміралів, Джон Маккейн був пілотом під час В’єтнамської війни. Після того, як його літак підбили, провів у полоні понад п’ять років. Зазнав каліцтв від тортур, які унеможливили подальшу військову службу. Знайшов себе у політиці – його обирали сенатором шість разів. У 2008-му був кандидатом у президенти від Республіканської партії, але програв Бараку Обамі.

Його справедливо називають великим другом України. Джон Маккейн відвідував зону бойових дій у Широкиному на Донбасі  Впродовж останніх років він жорстко критикував російського лідера Володимира Путіна і загалом політику Росії, ініціював низку законопроектів про антиросійські санкції. Зокрема, і через анексію Криму та участь Москви у конфлікті на сході України.

Джон Маккейн наполегливо закликав надати летальну зброю Україні. Через це Кремль заборонив йому в’їзд до Росії і запровадив персональні санкції проти нього.

А в Україні Джона Маккейна нагороджено орденом Свободи.

Світлина: грудень 2016 року, село Широкине – Джон Маккейн (у центрі) спілкується з українськими морськими піхотинцями.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply