Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 5, 2021

Сенат США закликає до жорсткої відповіді Росії

Автор:

|

Грудень 20, 2018

|

Рубрика:

Сенат США закликає до жорсткої відповіді Росії

Інтернет-видання ВВС повідомляє у четвер, 20  грудня, що майже половина американських сенаторів закликають Дональда Трампа вдатися до «жорсткої операції» для понолення навігації у Керченській протоці. Автори резолюції, під якою вже стоїть майже сорок підписів, вважають це необхідною відповіддю на дії Росії у названому регіоні.

Нагадаємо, що 25 листопада російські прикордонники, відкривши вогонь, захопили у Чорному морі три українські військові кораблі. Троє українських моряків були поранені. Екіпажі суден взяті у полон. Влада України назвали інцидент актом військової агресії, а президент Петро Порошенко підписав указ про введення воєнного стану.

Резолюція є документом, поданим від представників двох партій. Її підготували голова сенатського комітету з національної безпеки, республіканець Рон Джонсон (він очолює підкомітет Сенату з безпеки в Європі) і партійний організатор демократів в сенаті Річард Дурбін. Резолюцію підписали 39 сенаторів, у тому числі й голова сенатського комітету з питань збройних сил Джим Інхоф.

Світлина: сенатор Рон Джонсон.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply