Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 1, 2022

Семена Семенченка упіймали на неправді

Автор:

|

Лютий 27, 2017

|

Рубрика:

Семена Семенченка упіймали на неправді

За словами представників проекту «Дослівно», народний депутат України Семен Семенченко поширює неправдиву та маніпулятивну інформацію у своїх виступах щодо торгової блокади на Донбасі. Про це 27 лютого повідомляє «Укрінформ».

Експерти дійшли цього висновку, перевіривши висловлювання нардепа у його інтерв’ю на телеканалах «NewsOne» і «112 Україна» та під час прямої трансляції у Фейсбуці. Для цього представники «Дослівно» перевірили п’ять фактів, на які спирався депутат. І з’ясувалося, що з них: 3 – неправдиві, 1 – маніпулятивний і лише 1 – правдивий.

«Українцям надзвичайно важко розібратися у ситуації з блокадою, тому їх дуже легко ввести в оману. Тим більше, коли неправдиві заяви поширює людина, яка є безпосереднім учасником та певною мірою ініціатором цього процесу», – прокоментував дослідження голова Комітету виборців України (КВУ) Олексій Кошель.

Для довідки. «Дослівно» – проект КВУ, який досліджує, як політичні сили разом із політиками виконують свої обіцянки.

Світлини: Єдність, Дослівно.

About Author

news

  • alrightylol

    Помню статью года полтора назад по моему называлась “Семен Семенченко человек который врет” и уже тогда они нашли море вранья во всех его словах заявлениях,и в том что он говорил о своем прошлом правды в принципе не было, от его звания до количества детей.