Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Себастьян Курц одягнув бронежилет

Автор:

|

Січень 04, 2017

|

Рубрика:

Себастьян Курц одягнув бронежилет

0103___10-1

А все тому, що 3 січня прибув на Донбас. Свій перший візит на посаді голови ОБСЄ міністр закордонних справ та інтеграції Австрії здійснив на схід України. Себастьян Курц уже встиг написати на своїй сторінці в мікроблозі Twitter, що метою Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ)  на найближчий час є повне дотримання перемир’я в Донбасі, а також поліпшення умов життя місцевих мешканців.

Цей візит символізує, що найближчим часом ОБСЄ зосередиться на розв’язанні українського конфлікту. Себастьян Курц разом з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним відвідав пункт пропуску «Харчовик», розташований у Донецькій області, а також офіс спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Маріуполі.

Добра прикмета: під час поїздки до Маріуполя новий голова ОБСЄ заявив, що за поліпшення ситуації на сході України несе відповідальність і Москва, оскільки «Росія може впливати на сепаратистів, якщо вона того хоче». Як тут не згадати, що ще недавно Себастьян Курц ратував за поступове послаблення санкцій Євросоюзу проти Росії.

Світлина: dpa.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply