Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 23, 2021

Щорічне послання до нації Президента США

Автор:

|

Лютий 06, 2019

|

Рубрика:

Щорічне послання до нації Президента США

Інтернет-видання «Deutsche Welle» повідомляє у середу, 6 лютого, що Данальд Трамп заявив про небувалий розквіт економіки, підтвердив позицію щодо Договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності (ДРСМД) і закликав законодавців виділити гроші на будівництво стіни на кордоні з Мексикою.

Виступаючи перед обома палатами Конгресу зі щорічним посланням до нації, чинний господар Білого дому також жорстко розкритикував парламентські розслідування, що ведуться проти нього і кола близьких до нього осіб, і зажадав сформувати безпечну міграційну політику. За його словами, «сьогодні у США відбувається економічне диво і єдине, що може йому завадити, – це дурні війни, політика або сміховинні партійні розслідування». При цьому він вкотре звинуватив демократів у тому, що вони блокують роботу адміністрації і стоять на шляху конструктивної законотворчості. Однак закликав «згадати мистецтво знаходження компромісів».

Було оголошено й новину – Дональд Трамп планує зустрітися з північнокорейським лідером Кім Чен Ином у В’єтнамі 27-28 лютого.

Світлина Reuters: Дональд Трамп виступає у Конгресі з посланням до нації.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply