Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 6, 2022

Щойно призначеного посла вже «викликали на килим»

Автор:

|

Листопад 16, 2018

|

Рубрика:

Щойно призначеного посла вже «викликали на килим»

У п’ятницю, 16  листопада, до Міністерства закордонних справ України було запрошено посла Угорщини Іштвана Ійдярто. Йому був висловлений рішучий протест у зв’язку з останніми заявами прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана та віце-прем’єр-міністра з питань національної політики Жолта Шем’єна щодо України.

Як зазначено в офіційному повідомленні, угорському дипломату наголошено на необхідності припинення дій, які негативно впливають на розвиток двосторонніх відносин, особливо у контексті реалізації домовленостей, досягнутих у жовтні главами зовнішньополітичних відомств двох країн щодо вирішення проблемних питань між Україною та Угорщиною.

Цікаво, що новий посол Угорщини офіційно почав роботу в Україні лише позавчора, а сьогодні йому довелося відбути доволі прикру процедуру.

Напередодні прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив що домовленості з чинним політичним керівництвом України не є можливими. Він також зазначив, що в Будапешті контактують з потенційними переможцями майбутніх виборів в Україні. Як відомо, Угорщина блокує проведення засідань Комісії Україна-НАТО, заявляючи про нібито порушення прав угорців, які живуть в Українію.

Світлина: Київ, 14 листопада 2018 року, заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар (ліворуч) приймає вірчі грамоти від нового угорського посла Іштвана Ійдярто.

 

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply