Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 18, 2022

Щоб знав світ про злочини Росії

Автор:

|

Серпень 03, 2017

|

Рубрика:

Щоб знав світ про злочини Росії

Україна заявила у Раді Безпеки Організації Об’єднаних Націй (РБ ООН), що Росія продовжує постачати зброю сепаратистам. Повідомляючи 3 серпня про цей факт, сайт «РБК-Україна» наводить озвучені нашою делегацією статистичні дані: «Понад 400 бойових танків, 840 бронетранспортерів, 200 багаторазових ракетних комплексів, 730 артилерійських систем і 400 одиниць ППО були надані терористичним організаціям». Зауважимо, тут названо лише важкі види озброєння. Що ж стосується автоматів, кулеметів, гранатометів та іншої зброї піхотинців, то вона взагалі не піддається підрахункам.

У тексті заяви також звернуто увагу, що російську зброю бойовики вже використовували для багатьох терористичних атак. З неї був збитий малайзійський «Боїнг» рейсу MH17. І потік усіх видів зброї з Росії на окуповані території на сході України не припиняється.

«Як терористичні організації в Україні отримували зброю, кількість якої часто перевершує запаси озброєнь багатьох держав на європейському континенті? Або чому у терористів не завершується пальне і боєприпаси?», – поставила риторичне запитання українська делегація у РБ ООН.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply