Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

Щоб увесь світ побачив, як тріснула дружба

Автор:

|

Листопад 24, 2018

|

Рубрика:

Щоб увесь світ побачив, як тріснула дружба

Директор Центру громадянських свобод, ініціатор акції #SaveOlegSentsov Олександра Матвійчук у суботу, 24  листопада повідомила у мережі Facebook про оригінальну мистецьку акцію, здійснену у Києві. Саме у День пам’яті жертв голодоморів на Арці дружби народів з’явилася тріщина.

В офіційному прес-релізі мистецької акції «Тріщина дружби» сказано: «Після припинення голодування Олегом Сенцовим та Володимиром Балухом тема незаконно ув’язнених громадян України одразу зникла із заголовків світової преси, з порядку денного високих зустрічей. Аби про них не забули, важливо докладати ще більше зусиль. Міжнародній спільноті та Україні не має здаватися, ніби “тепер все ок”».

Отож, мета акції – привернути увагу до долі громадян України, ув’язнених Росією з політичних мотивів, висловити вимоги до всіх, від кого це залежить, докласти якомога більше зусиль для звільнення заручників Кремля.

Арка дружби народів – це скульптурна композиція в Києві на території Хрещатого парку. Створення монумента прив’язувалося до ювілею проголошеного 30 грудня 1922 року утворення  СРСР.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply