Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 27, 2023

Щоб поранений не став загиблим

Автор:

|

Січень 11, 2019

|

Рубрика:

Щоб поранений не став загиблим

З оприлюдненого у п’ятницю, 11 січня, зведення прес-центру Операції Об’єднаних Сил (ООС) дізнаємося, що впродовж минулої доби російсько-терористичні війська тричі порушили режим припинення вогню. При цьому один раз застосовано заборонене Мінськими угодами озброєння.

Окупанти обстріляли з мінометів калібру 82 міліметри та великокаліберних кулеметів українські позиції, обладнані неподалік села Жовтого на Луганському напрямку. З гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї агресори вели вогонь у районі селищ Водяне та Павлопіль на Маріупольському напрямку. Жоден наш військовослужбовець не постраждав.

Українські підрозділи адекватно відповідали на ворожі провокації. За даними розвідки, учора убито одного бойовика, а ще двох поранено. Протягом поточної доби ворог вогонь не відкривав.

Під рубрикою «Герої з нулів» прес-центр ООС цього разу розповідає про бойового медика Світлану Лису. До війни вона працювала медичною сестрою на Одещині. Зараз служить в одній з частин оперативно-тактичного угрупування (ОТУ) «Схід». У розмові з журналістом Світлана наголосила: «Війна – вона і є війна. Моє ж головне завдання – якщо вже так трапилося, що є поранений, щоб він не став загиблим».

Світлина прес-групии ОТУ «Схід».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply