Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Щоб не ставали люди товаром!

Автор:

|

Липень 30, 2018

|

Рубрика:

Щоб не ставали люди товаром!

30 липня – Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. З цієї нагоди «Урядовий портал»  у понеділок оприлюднив інтерв’ю, яке дав начальник Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Нацполіції України Артем Крищенко.

За офіційними даними, протягом першої половини 2018 року правоохоронці виявили 186 фактів торгівлі людьми, з яких 108 були сексуальною експлуатацією. Наразі постраждалими визнані 156 осіб – 91 жінка, 49 чоловіків, 9 неповнолітніх і 7 малолітніх дітей.

Торік, як розповів Артем Крищенко, за відповідний період часу зафіксували 144 факти торгівлі людьми. Однак представник Нацполіції наголосив, що зростання показника свідчить не про збільшення числа злочинів, а про більш оперативне їх виявлення.

За чинним законодавством України, торгівля людьми – це здійснення незаконної угоди, об’єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply