Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 3, 2021

Що зараз відбувається у Балаклії?

Автор:

|

Березень 24, 2017

|

Рубрика:

Що зараз відбувається у Балаклії?

Перш за все правоохоронні органи розосередили своїх працівників, щоб унеможливити випадки мародерства. Адже поспішаючи евакуюватися з небезпечної зони, люди покинули роками нажите добро. Поліція разом із Нацгвардією закликають громадян в разі необхідності звертатися до них по допомогу.

Станом на початок доби 24 березня за порядком у місті наглядають 600 правоохоронців – по 300 з Поліції та Нацгвардії. Зокрема, організували 16 поліцейських постів, які допомагають виїхати громадянам з міста. В’їзд до населеного пункту поки що перекрито.

Загалом, в Бакалії вже працюють танки та спецтехніка, щоб пробивати дорогу до сховища, повідомив радник Президента Юрій Бірюков. Він зазначив, що найголовніші боєприпаси зберігаються в бетонних блоках, і з ними все нормально. За його словами, більшість здетонованих предметів – це зняті із озброєння боєприпаси.

До того ж на ситуацію в місті вже зреагував Петро Порошенко. «Дав термінове доручення МЗС, Міноборони та ДСНС залучити допомогу НАТО для гуманітарного розмінування в Балаклії», – повідомив глава держави у Твіттері.

«Ми бачимо ситуацію, як вона розвивається. Це до одного тижня. Це може бути від кількох діб — до 7 діб, так як ми сьогодні розраховуємо. Все залежить від багатьох чинників», – своєю чергою зазначив прем’єр Володимир Гройсман.

Із зони, де відбуваються вибухи, евакуйовано десятки тисяч людей. Постраждала 55-річна жінка, зазнавши удару в скроню. Ще одну жінку (1951 року народження) знайшли мертвою під руїнами будинку. Інтенсивність вибухів зменшується, але повертатися людям ще зарано. За даними військової прокуратури, причиною пожежі стала диверсія. Найсвіжіше повідомлення з отриманих 24 березня – інженерно-саперні підрозділи Збройних Сил  взялися за розмінування території, прилеглої до майданчиків з озброєнням.

Світлини: Факти.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply