Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 27, 2022

Що спільного у Дональда Трампа і Віктора Януковича

Автор:

|

Травень 25, 2016

|

Рубрика:

Що спільного у Дональда Трампа і Віктора Януковича

Трамп1

Відповідь дуже проста – послуги політтехнолога Пола Манафорта. Він щойно отримав посаду голови штабу і головного стратега президентської передвиборної кампанії нью-йоркського мільярдера Дональда Трампа. Критики останнього одразу ж нагадали, що Пол Манафорт працював біля таких одіозних персон, як український прем’єр-міністр, а згодом і президент Віктор Янукович та філіппінський диктатор Фердинанд Маркос. На що їм висувають заперечення про багатий досвід політтехнолога, який консультував кандидатів у президенти США Джона Маккейна, Боба Доула і навіть обох президентів Бушів.

Як твердять обізнані особи, Віктору Януковичу Пола Манафорта порекомендував Рінат Ахметов. Сам знаний політтехнолог вважає, що Україна стала європейською державою з його допомогою. Допоміг він і Віктору Януковичу на президентських виборах 2010 року, ще й залишився при ньому в якості радника.

Що саме радив, можна побачити на прикладі Юлії Тимошенко. Свого часу вона звинувачувала Пола Манафорта у тому, що він допомагав її переслідувати.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply