Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

Що сказав у Давосі Джозеф Байден?

Автор:

|

Січень 18, 2017

|

Рубрика:

Що сказав у Давосі Джозеф Байден?

Він виступив на Всесвітньому економічному форумі 18 січня. А розпочав свою промову з гумором: «Я називаюся Джо Байден; наступні 48 годин я буду віце-президентом США, а потім зможу сказати все, що думаю…». За його словами, Сполучені Штати разом із Європою повинні боротися за ті цінності, що допомогли досягнути сучасних результатів.

Розкритикував Джо Байден політику Росії. «Нації не можуть діяти так в 21 столітті…Вони (Кремль, – ред) хочуть, щоб повернувся світ, де сильні диктують волю воєнною міццю, корупцією чи злочинністю, а слабші – підкоряються», – наголосив політик, засуджуючи агресію Росії в Україні та Грузії. Зрештою Джозеф Байден додав: «Ми зобов’язані продовжувати підтримувати Україну». Як вважає віце-президент, для США боротися за суверенітет країн Європи – історична роль.

«В багатьох країнах Європи в цьому році відбудуться вибори, так що варто очікувати нових спроб Росії втрутитися в демократичний процес», – сказав Джозеф Байден. За його словами, мета Росії – знищити міжнародний ліберальний стан справ.

Як відомо, нещодавно віце-президент США удостоївся медалі Свободи, яка є однією з найвищих цивільних нагород.

0118___08--1

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply