Новини для українців всього свту

Sunday, Feb. 28, 2021

Що сказав Ахтем Чийгоз судилищу окупантів

Автор:

|

Серпень 09, 2017

|

Рубрика:

Що сказав Ахтем Чийгоз судилищу окупантів

Український кримськотатарський політик, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз 9 серпня виголосив своє останнє слово у підконтрольному окупаційній владі Криму суді.

Нагадаємо, він був заарештований у січні 2015 року за участь у мітингу на підтримку територіальної цілісності України, що відбувався перед будівлею Верховної Ради Криму 26 лютого 2014 року. Тоді мітингувальникам протистояли проросійські активісти, в тому числі, з партії «Русское единство». Російська влада анексованого Криму звинуватила Ахтема Чийгоза в організації масових заворушень. Сам він вказує на політичний характер справи і наголошує, що тоді, на мітингу, він та інші патріоти діяли відповідно до Конституції та законодавства України. «Це прямий обов’язок громадянина – захищати цілісність своєї країни. Це був обов’язок! Умислу на вчинення протиправних дій не було, ми проводили мирний мітинг», – заявив Ахтем Чийгоз. Він наголосив, що в суді є відеоматеріали, які доводять правдивість його слів, а також розкритикував так званих «секретних свідків» з боку звинувачення.

Суд оголосив, що оприлюднить вирок аж 11 вересня, мотивуючи таку затримку дуже великим обсягом справи. 7 серпня прокурор Анастасія Супряга запросила для звинуваченого покарання у вигляді позбавлення волі терміном 8 років із відбуванням у колонії загального режиму.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply