Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Що робили львів’яни в Олевську?

Автор:

|

Січень 16, 2017

|

Рубрика:

Що робили львів’яни в Олевську?

0116___07--22__GG

Це місто на Житомирщині національно свідомі українці асоціюють з Українською повстанською армією Бульби-Боровця, що діяла тут під час Другої світової війни, борючись з нацистськими та радянськими окупантами. А минулої ночі тут знову чулася стрілянина і навіть вибухнула граната. Інтернет-портали повідомляють, що невідомі на центральній площі Олевська відкрили вогонь по молодих людях, місцевих мешканцях, і навіть кинули гранату. Як наслідок – шестеро поранених і один убитий.

Вдень 16 січня начальник головного управління Нацполіції в Житомирській області В’ячеслав Печененко розповів на брифінгу деталі трагічної події. Він повідомив, що напад здійснили заїжджі з Львівської області. Вони втекли з місця події, але всі транспорті засоби встановлено і вже проводяться оперативні заходи для їх затримання. Того ж дня близько трьохсот місцевих жителів зібралися на стихійну акцію. Вони вимагають справедливого розслідування стрілянини. Участь у мітингу взяв і депутат Житомирської обласної ради Олександр Ніколайчук. Він повідомив, що олевчани обурені через «пограбування, розбої, залякування людей, які здійснювалися приїжджим криміналітетом» і готові перекрити міжнародну трасу Київ-Ковель-Ягодин.

Є небезпека, що цей кривавий інцидент антиукраїнські сили використають, щоб вбити клин між галичанами і мешканцями північних та центральних областей України.

0116___07--11

About Author

news

 • Захарий Павлов

  Надо всем врезать по полной, что б и другим повадно небыло.

  • M E R C Y

   точно. всем, кто без местной прописки убраться в 24 часа и наступит порядок

 • M E R C Y

  приезжайте еще. получите билет к боровцу с бандерой бесплатно.

 • M E R C Y

  погибший был из приезжих, еще двое львовян в реанимации крайне тяжелые. в общем, приезжайте еще. получите билет к боровцу с бандерой бесплатно.