Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Що робили бульдозери на ринку?

Автор:

|

Липень 25, 2017

|

Рубрика:

Що робили бульдозери на ринку?

25 липня у Києві представники міського Департаменту благоустрою знесли частину кіосків на ринку біля станції метро «Лісова». Акція почалося близько другої години ночі. Напередодні до торговців приходили представники місцевої влади і повідомили, що кіоски будуть знесені. Демонтаж, як твердили, проводиться за судовим рішенням, відповідно до якого ділянку під торговими рядами було повернуто в комунальну власність міста і переведено на баланс Київської міської ради.

Отже, йдеться не про ринок, а про землю, яка у Києві коштує дуже дорого. І тому все інше перестає мати значення. Зазначимо, не вперше у столиці України подібні знесення чомусь здійснюються вночі. Торговці, які вдень розбирали завали на ринку, розповіли, що кіоски зносили бульдозерами разом з товаром.

А згодом виникли сумніви щодо судового рішення, до якого апелювали напередодні чиновники. Як стало відомо, за різні правопорушення при «несанкціонованому знесенні частини кіосків» на ринку поліція затримала 6 осіб. Також на місці події вилучено 4 одиниці важкої будівельної техніки і різні предмети, які в подальшому можуть служити речовими доказами.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply