Новини для українців всього свту

Sunday, May. 9, 2021

Що порадить в Україні російська опозиціонерка?

Автор:

|

Квітень 05, 2017

|

Рубрика:

Що порадить в Україні російська опозиціонерка?

У середу, 5 квітня, Інтернет-видання «Українська правда» повідомляє, що Президент України Петро Порошенко призначив своїм позаштатним радником депутата Одеської облради Марію Гайдар. Цей факт не привернув би пильної уваги, якби не особа призначеної.

Після Революції Гідності був період, коли відповідальні державні посади у нас почали ледь не масово займати іноземці, отримуючи в прискореному порядку українське громадянство. Зокрема, очільником Одеської області став колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі. Саме він і запросив до себе заступницею росіянку Марію Гайдар. І хоча вона мала на батьківщині імідж опозиційного журналіста, її затвердження наштовхнулося на спротив. Правда, претензії були не особисто до пані Марії. Згадували її родину. Наприклад, батька – Єгора Гайдара. На посаді заступника голови уряду Російської Федерації він отримав прізвисько «шокового терапевта». А ще більше говорили про прадіда – компартійного діяча і радянського письменника Аркадія Гайдара.

Марія Гайдар приїхала в Україну у 2015 році, отримала українське громадянство, згодом відмовившись від російського. 16 січня 2016 року  стала заступником голови Одеської обласної державної адміністрації, але вже 10 травня подала у відставку. Подивимося, що нарадить президенту…

На архівній світлині: Марія Гайдар на пікеті у Москві.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply