Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Що почує від французів друг Володимира Путіна?

Автор:

|

Листопад 27, 2016

|

Рубрика:

Що почує від французів друг Володимира Путіна?

1127___04-1

У Франції провідні політичні партії визначаються з кандидатами у президенти. Цього разу місцеві республіканці вирішили використати метод «праймеріз». І сьогодні, 27 листопада, проходить голосування у другому турі, учасникам якого належить зробити вибір між Франсуа Фійоном та Аленом Жуппе. У попередньому раунді ці відомі політики випередили Ніколя Саркозі, колишнього президента Франції, набравши відповідно 44% та 28%. У другому ж турі пан Фійон є однозначним фаворитом. Йому прогнозують, за даними dpa, до 64%.

Нещодавно обидва суперники запально сперечалися під час дебатів. Адже Франсуа Фійон є адептом припинення санкцій проти Росії та співпраці з нею у боротьбі з «Ісламською державою». Окрім цього, Володимир Путін приязно ставиться до фаворита вибору республіканців. Аллен Жуппе жорстко відповів на такі люб’язності: «Це вперше, коли російський глава держави підшукує собі кандидата… під час політичного вибору французів». Також пан Жуппе визнає факт анексії Криму та вимагає від Росії виконання Мінських угод.

Зазначимо, проголосувати за кандидата від партії «Республіканці» може кожен француз. Для цього потрібно бути зареєстрованим у списках, сплатити 2 євро внеску та підписатись під цінностями правоцентристів. Усі кошти підуть на виборчу кампанію кандидата, що переможе. Попри вихідний, симпатики партії демонструють високу активність. За очікуваннями, на дільниці прийде кілька мільйонів виборців. У першому турі, наприклад, проголосувало аж 4 мільйони осіб.

Світлини: Reuters/V.Kessler/E.Gaillard, A.Druzhinin.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply