Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Що хочуть обговорити президенти США і Росії

Автор:

|

Липень 03, 2017

|

Рубрика:

Що хочуть обговорити президенти США і Росії

Як уже раніше анонсовано, Дональд Трамп і Володимир Путін вперше побачать один одного на живо під час саміту «великої двадцяти», який відбудеться у німецькому місті Гамбурзі 7-8 липня. Там же запланована, як прийнято говорити у таких випадках – «на полях», і їх особиста зустріч. Про що говоритимуть лідери двох держав, повідомив у понеділок, 3 липня, на брифінгу у Москві помічник Володимира Путіна із зовнішньополітичних питань Юрій Ушаков.

Зокрема, він сказав: «Я чув, що американці хочуть підняти, якщо це відповідає дійсності, тему Сирії і України». Однак у Кремлі вважають, що необхідно обговорити також проблему міжнародного тероризму в цілому. Крім того, за словами Юрія Ушакова, може бути порушена «тематика контролю над озброєннями та стратегічної стабільності».

Отже, зустріч Дональда Трампа і Володимира Путіна відбудеться у кулуарах саміту G20, але наразі невідомо, коли. Конкретний час початку перемовин та їх тривалість ще не визначені. Юрій Ушаков з цього приводу теж не надав вичерпної інформації: «Домовлено, що президенти зустрінуться, але графіки досить щільні. Ми будемо спільно з американськими партнерами шукати інтервали і вікна для проведення цієї надважливої зустрічі».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply