Новини для українців всього свту

Saturday, Feb. 27, 2021

Щільний вогонь у відповідь на провокації

Автор:

|

Серпень 06, 2017

|

Рубрика:

Щільний вогонь у відповідь на провокації

Напруженість у зоні бойових дій на Донбасі у суботу дещо знизилася. Хоча б тому, що окупанти, на відміну від попередніх днів, не застосовували зброї калібром понад 100 міліметрів. Однак загалом минулої доби українські підрозділи 31 раз опинялися під ворожим вогнем.

Зокрема, на Донецькому напрямку неподалік Авдіївки терористи чотири рази гатили з 82-міліметрових мінометів, великокаліберних кулеметів, гранатометів. Три обстріли з такої ж зброї були спрямовані на українські позиції, розташовані на підступах до шахти Бутівка. Вже за звичною тактикою промосковських бандформувань, спалах їхньої активності припав на вечір і ніч. На Маріупольському напрямку було відносно спокійно. Лише поблизу Широкиного та Водяного терористи намагалися спровокувати українських військовослужбовців вогнем із стрілецької зброї. А на Луганському ближче до вечора понад десяток мін вибухнули у районі нашого опорного пункту у Кримському. Двоє бійців Збройних Сил України отримали тут поранення. Ще одного було поранено поблизу селища Луганське на Донецькому напрямку.

Практично на кожен обстріл з супротивної сторони наші хлопці відкривали у відповідь щільний вогонь. Часом навіть з більшою інтенсивністю, ніж це робили загарбники.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply