Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Щедрий подарунок канадських благодійників

Автор:

|

Червень 19, 2017

|

Рубрика:

Щедрий подарунок канадських благодійників

Вони передали відділенню нейрохірургії Львівської міської дитячої клінічної лікарні сучасне обладнання на суму в 10 мільйонів гривень ($ 384 тис.). Про це 19 червня повідомила Західна інформаційна корпорація (ЗІК).

Відтепер з’явилася можливість набагато краще проводити важкі операції на мозку для хворих дітей. Зокрема, отримано – апарат для визначення глибину наркозу, спеціальний мікроскоп для мікрохірургічних втручань, спеціально створений для операцій на головному та спинному мозку апарат ультразвукового дослідження.

Подарунок організували канадські благодійники із українськими коренями. У числі основних меценатів – родина Темертей, яка заснувала доброчинну організацію Temerty.

Сьогодні на брифінгу у Львівській міській дитячій клінічній лікарні також повідомили, що один з найкращих дитячих нейрохірургів світу Джеймс Рутка спільно з львівськими професіоналами прооперував двох дітей у нейрохірургічному відділенні цієї лікарні. Це вже п’ятий візит талановитого канадського медика до Львова.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply