Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Ліки від ООН маленьким пацієнтам

Автор:

|

Квітень 03, 2017

|

Рубрика:

Ліки від ООН маленьким пацієнтам

Представники Організації Об’єднаних Націй (ООН) передали українським дітям, що страждають від онкологічних захворювань, ліки на 60 мільйонів гривень ($2,2 мільйона). Про це повідомляє 3 квітня Представництво ООН в Україні.

Це перша партія медикаментів, замовлених 2016 року, яка ставить приблизно 15% від загальної кількості. Виготовлено ці ліки фармацевтичними підприємствами США, Канади та Німеччини. Препарати вже доставлено на склади державного підприємства «Укрмедпостач». Звідси їх впродовж тижня відправлять у спеціалізовані лікарні України.

Програма розвитку ООН в Україні здійснює закупівлі за державними програмами лікування. У тому числі для дитячої та дорослої онкології. Процедуру закупівлі за програмою дорослої онкології вже завершено.

Раніше повідомлялось, що в Україні розпочато безкоштовне надання ліків від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми. Для цього потрібно звернутися в аптеку, що має спеціальну позначку «Доступні ліки», маючи при собі правильно оформлений рецепт.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply