Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Ще раз про таємну дивізію росіян

Автор:

|

Січень 24, 2017

|

Рубрика:

Ще раз про таємну дивізію росіян

Минулого тижня ми розповідали про перевірку військових частин Російської Федерації у Ростовській області, здійснену впродовж 16-19 січня українськими інспекторами спільно з представниками Канади і Данії. Тоді вдалося виявити, що неподалік кордону з Україною формується 150-та мотострілецька дивізія збройних сил Росії.

24 січня Інтернет-портали повідомили подробиці, про які вдалося дізнатися на брифінгу, проведеному за результатами інспекції. Нове формування у Ростовській області налічуватиме близько 10,5 тисяч солдат. Військове містечко побудоване на 90%. За даними російської сторони, до кінця 2017 року все буде готове.

Штаб нової дивізії вже сформовано поблизу міста Новочеркаськ, де перебувають підрозділи бойового і тилового забезпечення, розвідувальний батальйон, батальйон зв’язку, батальйони матеріально-технічного забезпечення. Однак інспекцію не пустили на місце знаходження російської артилерії. Є підстави підозрювати, що її можуть використати як для комплектації нової дивізії, так і для озброєння бойовиків на Донбасі.

Окрім цього, Росія активно переміщує військову техніку до районів поблизу кордону України для довготривалого перебування. Зокрема, інспекцію не хотіли допускати і на полігон Кузьмінський, однак зрештою змушені були це зробити. На ньому виявили різноманітні типи озброєння: від артилерії до реактивних систем залпового вогню великого калібру – «Ураган», «Смерч».

Окрім цього Росія мала б повідомити країнам-учасницям Віденського документу про створення нового збройного формування. Однак це ігнорується. Як відомо, Україна через формування нової військової дивізії біля свого кордону звинувачує Росію в порушенні цього документу про зміцнення безпеки.

Світлини: Військова панорама, Наша планета (архівні фото).

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply