Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Ще один вирок від російського кривосуддя

Автор:

|

Липень 31, 2017

|

Рубрика:

Ще один вирок від російського кривосуддя

Російськомовний сайт «Кавказький Вузол» повідомив, що у понеділок, 31 липня, Північно-Кавказький окружний військовий суд призначив 12 років колонії і штраф у розмірі 250 тисяч рублів (приблизно $ 4,2 тис.) для громадянина України Олексія Сизоновича. За версією російського слідства, 61-річний засуджений начебто збирав інформацію про об’єкти транспортної інфраструктури для здійснення терактів і виготовляв вибухові пристрої.

Як твердять, Олексій Сизонович приїхав до міста Каменськ-Шахтинський у Ростовській області Росії, де робив знімки залізниці. Його також звинувачували у створенні організованої групи для здійснення терористичних актів на території Росії. «Радіо Свобода» з посиланням на російське видання «Медіазона» пише, що на суді у цій справі свідками виступали люди, пов’язані з так званою «ЛНР». Хоча Олексій Сизонович перебував під арештом від серпня минулого року, офіційний представник України так і не був допущений до зустрічі з ним.

Правозахисники вже не раз відзначати, що Росія ув’язнила декількох громадян України за фальшивими, політично мотивованими звинуваченнями. У березні Європарламент закликав Кремль звільнити більше ніж 30 українських громадян.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply