Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Ще один слід ФСБ Росії на Донбасі

Автор:

|

Квітень 05, 2017

|

Рубрика:

Ще один слід ФСБ Росії на Донбасі

Про нього розповів 5 квітня речник штабу АТО Ярослав Чепурний. Йдеться про безпілотний апарат, який використовують прикордонні підрозділи Федеральної служби безпеки (ФСБ) Росії. Його українські бійці знайшли, оглядаючи місцевість в районі Світлодарського виступу. Наразі невідомо, упав безпілотник через якийсь збій механізмів чи у нього поцілив хтось з наших влучних стрільців, але маємо доконаний факт – російський прилад військового призначення у зоні бойових дій на Донбасі.

Як відомо, Росія заперечує, що надає підтримку сепаратистам зброєю, обладнанням і військовослужбовцями регулярної армії. Особливо завзято твердить про це їхній верховний головнокомандувач – президент Володимир Путін. А тут маємо переконливий доказ. Адже на деяких блоках безпілотника видно маркування «ФСБ РФ».

Кілька слів про характеристики цього безпілотного літального апарата. Він виготовлений у Росії, належить до типу «Гранат-1», який є складовою частиною комплексу «Навідник-2». Здійснює фотографування та відео огляд, призначений для ведення повітряної розвідки і навіть коригування вогню артилерії.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply