Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 19, 2021

Ще один крок до отримання Томосу

Автор:

|

Жовтень 10, 2018

|

Рубрика:

Ще один крок до отримання Томосу

«Радіо Свобода» повідомляє, що у середу, 10  жовтня, до Стамбула прибули екзархи Вселенського патріарха, які перебували в Києві за програмою підготовки до надання автокефалії Українській Православній Церкві. Вони виступлять зі звітом на засіданні Синоду Константинопольського Патріархату.

Один із екзархів архієпископ Даниїл Памфілійський заявив журналістам: «Думаю, що церкви в Україні готові до об’єднання, готові вже протягом 27 років, якщо не кількох століть. Коли це може статися – важко сказати. Це все, що я можу сказати на цю хвилину».

10 жовтня – другий день триденного засідання Синоду. Як очікується, на ньому розглянуть питання про надання Томосу про автокефалію Української Православної Церкви. Засідання відбувається за зачиненими дверима.

А за повідомленням ВВС, у Стамбулі відбулась словесна сутичка між представниками преси з України і Росії. Російські журналісти наполегливо запитували екзархів, чи призведе автокефалія до загострення ситуації в Україні. На це запитання відповіли українські журналісти, говорячи російським, що це «в них самих буде загострення».

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply