Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 23, 2021

Ще один «безвіз» для України

Автор:

|

Лютий 06, 2018

|

Рубрика:

Ще один «безвіз» для України

Про нього у вівторок, 6 лютого, повідомляє прес-служба української амбасади у Сполучених Штатах Америки. До країн, у які українці можуть подорожувати без віз, додалася ще одна – Антигуа і Барбуда, що розташована у Карибському морі

Урочиста церемонія підписання відповідної угоди відбулася у Вашингтоні. Документи про взаємне скасування візових вимог між двома країнами підписали Посол України у США Валерій Чалий та Посол Антигуа і Барбуди у США Рональд Сандерс.

За словами Валерія Чалого, підписання цієї угоди це не лише розвиток важливих туристичних і бізнесових можливостей для громадян України та Антигуа і Барбуди, але і свідчення налагодження активного політичного діалогу і взаємодії двох країн, зокрема щодо співпраці у міжнародних організаціях, допомоги у захисті прав та інтересів громадян за кордоном, налагодження студентських обмінів та інформування країн Карибського регіону про ситуацію в Україні.

До слова, в Антигуа і Барбуді продовжує зберігатися частина арештованих активів колишнього прем’єр-міністра України Павла Лазаренка.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply