Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Москва своїм військам не вірить…

Автор:

|

Серпень 25, 2016

|

Рубрика:

Москва своїм військам не вірить…

RUS-1

Президент Росії Володимир Путін доручив провести раптову перевірку боєготовності збройних сил, яка торкнеться Південного, Західного і Центрального військових округів, Північного флоту, Повітряно-космічних сил, Повітряно-десантних військ.  Її оголошено з 25 по 31 серпня, заявив у четвер на нараді з керівним складом російського військового відомства його очільник Сергій Шойгу. Він оголосив, що війська приводяться у бойову готовність «Повна».

На таку дію Кремля вже відреагували у НАТО. Там вважають, що практика проведення Росією раптових перевірок боєготовності викликає серйозне занепокоєння. Адже Північноатлантичний альянс не проводив подібних навчань з часів закінчення холодної війни.

Показове демонстрування Кремлем своїх мілітарних м’язів насторожило й окремі держави Європи. Після отримання інформації щодо раптової перевірки бойової готовності російської армії, за наказом міністра оборони Польщі Антоні Мацєревича викликано на термінову нараду начальників Оперативного командування збройних сил, Служби військової контррозвідки і Служби військової розвідки.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply