Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 24, 2021

Ще одна торгова війна

Автор:

|

Серпень 15, 2018

|

Рубрика:

Ще одна торгова війна

Віце-президент Туреччини Фуат Октай у середу, 15 серпня, написав у мережі Twitter, що підвищення мит на американські товари є відповіддю «на цілеспрямовані атаки адміністрації США» на турецьку економіку. Так він прокоментував рішення президента країни Реджепа Таїпа Ердогана різко підвищити мита на американський імпорт. Таким чином Анкара відреагувала на дворазове підвищення Вашингтоном мит на турецьку сталь і алюміній.

Згідно з рішенням турецького президента, мита на легкові автомобілі з США підвищуються на 120%, на алкогольну продукцію – на 140%, а на тютюн – до 60%. Також вдвічі підвищено мита на інші американські товари: косметику, рис і вугілля. Раніше влада Туреччини оголосила про бойкот американської електроніки.

Напередодні офіційний представник Держдепартаменту США Гізер Нойєрт заявила, що Сполучені Штати не несуть відповідальності за фінансові труднощі Туреччини.

З початку серпня курс турецької ліри обрушився на тлі заяви президента США Дональда Трампа про підвищення мит на турецькі сталь і алюміній з 25 до 50 відсотків.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply