Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

Ще одне сумнівне перемир’я на Донбасі

Автор:

|

Березень 05, 2018

|

Рубрика:

Ще одне сумнівне перемир’я на Донбасі

Воно почалося о 00 годин 00 хвилин за київським часом у понеділок, 5 березня. Такої домовленості досягнуто на засіданні тристоронньої контактної групи минулого тижня у Мінську.

Подібне стається вже не вперше, але цього разу перемир’я названо «абсолютним». Воно, поміж іншого, накладає заборону на розвідувальні операції. А окрім того, – на ведення наступальних дій, ведення вогню як в напрямку, так і з боку населених пунктів, розміщення і використання важкого озброєння в населених пунктах і поблизу них.

Втім, і цього разу все гарно виглядає лише на папері. Як повідомив вранці 5 березня прес-центру штабу АТО, вже о першій годині ночі ворог порушив перемир’я у районі міста Щастя на Луганщині, де обстріляв наші позиції із 82-міліметрових мінометів, автоматичних станкових гранатометів і стрілецької зброї. А на світанку з таких самих мінометів окупанти вели вогонь у напрямку Троїцького.

Оприлюднене цього ж дня зведення із зони бойових дій інформує, що російсько-терористичні війська минулої доби здійснили 7 прицільних обстрілів українських позицій. На щастя, у лавах Збройних Сил України ніхто не постраждав.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply