Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

СБУ заявила про затримання семи співробітників спецслужб РФ

Автор:

|

Квітень 17, 2019

|

Рубрика:

СБУ заявила про затримання семи співробітників спецслужб РФ

В Україні затримано та заарештовано сім співробітників російських  спецслужб, яких вважають причетними до диверсій на території країни. Про це на брифінгу повідомив глава СБУ Василь Грицак, передає “112 Україна”.

“Офіційно повідомляю, що СБУ припинено діяльність на території нашої держави диверсійно-розвідувальної терористичної групи спецслужб РФ в складі 7 осіб. Всі вони затримані і заарештовані. Сьогодні вранці ми закінчували черговий етап цієї операції, і була затримана ще одна особа, яка сприяла діяльності цієї терористичної групи на території нашої держави “, – розповів п.Грицак.

Глава СБУ розповів, що з початку 2017 року в Україну з Росії і “ДНР” направили кілька автономно діючих диверсійно-терористичних груп. За його даними, військова розвідка РФ направила їх для здійснення політичних вбивств та ліквідації офіцерів українських спецслужб. За його словами, одна з груп причетна до загибелі Шаповала. Служба безпеки України стверджує, що вибухівку під автомобіль українського розвідника Максима Шаповала  заклав мешканець Донецька  диверсант Олег Шутов.

“За аналогічним сценарієм 4 квітня 2019 року під час спроби закладення вибухового пристрою під автомобіль українського військового розвідника стався самопідрив. В результаті самопідриву виконавець, він же керівник російської диверсійно-терористичної групи, отримав важкі тілесні ушкодження”, – сказав п. Грицак.  За інформацією “Українських новин”, затриманий отримав важкі травми, але вижив. У нього був фальшивий паспорт громадянина Киргизії на ім’я Олексія Ломако, хоча його справжнє ім’я – Олексій Комарічев. Його називають громадянином РФ і співробітником військової розвідки.  Водночас справжнім організатором резонансних убивств українських військових Грицак назвав генерал-лейтенанта начальника департаменту контррозвідувальних операцій ФСБ РФ Дмитра Мінаєва

Як розповів расследователя Bellingcat Христо Грозєв, один із затриманих – колишній заступник глави Інгушетії Тимур Дзортов. У нього також був підроблений киргизький паспорт.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply