Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

СБУ зацікавилася словами Віктора Пінчука

Автор:

|

Січень 24, 2017

|

Рубрика:

СБУ зацікавилася словами Віктора Пінчука

«Щодо висловлювань громадянина України Пінчука призначено відповідну судову семантико-текстуальну експертизу», – зазначено у відповіді Служби безпеки України (СБУ) на запит народного депутата Дмитра Яроша. Про це українські засоби масової інформації повідомляють 24 січня.

У документі вказано, що слідчі дії відбуваються в рамках розслідування кримінального провадження за статтями «Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України», «Створення терористичної групи чи терористичної організації», «Фінансування тероризму». Проте, як зазначили в «Українські правді», кримінальне провадження стосуватиметься не самого Віктора Пінчука, а факту скоєння протиправних дій.

Поки що український бізнесмен ніяк не прокоментував цю інформацію.

Я відомо, наприкінці 2016-го року Віктор Пінчук опублікував у «The Wall Street Journal» матеріал, де запропонував неоднозначні компроміси для влади і громадськості України: сповільнення проєвропейського курсу, скасування антиросійських санкцій, проведення виборів на Донбасі та ін. Тоді пропозиції пана Пінчука в українській спільноті сприйняли негативно та з обуренням. Через це багато-хто зігнорував його «Український сніданок» на Економічному форумі в Давосі.

Світлини: УНІАН, Дмитро Ярош ФБ.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply