Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 20, 2021

СБУ закрила російському шоумену Отару Кушанашвілі в’їзд в Україну

Автор:

|

Березень 28, 2016

|

Рубрика:

СБУ закрила російському шоумену Отару Кушанашвілі в’їзд в Україну

main

Служба безпеки України оголосила скандального російського ведучого Отара Кушанашвілі персоною нон грата і заборонила йому в’їзд в Україну протягом трьох років.

В українській спецслужбі інформацію про заборону на в’їзд в країну одіозного російського шоумена не прокоментували. Однак відомо, що О. Кушанашвілі не раз різко висловлювався про нову українську владу взагалі та українських політиків зокрема. Так, в одному з останніх інтерв’ю російським ЗМІ цей представник російського шоу-бізнесу запропонував оцінити «рівень психопатії» прем’єр-міністра Арсенія Яценюка «тільки по одному погляду».

Провокаційні заяви російського шоумена не залишилися непоміченими в Україні, але недавно він працевлаштувався на Радіо «Вести», ведучим ранкового ефіру. Народний депутат Мустафа Найєм повідомив, що в понеділок має намір з колегами з Верховної Ради підготувати звернення до СБУ про оголошення Кушанашвілі персоною нон грата в Україні. Нардеп був обурений: у Києві буде працювати рупор Кремля, з вини якого загинули тисячі українців, а більше мільйона громадян стали переселенцями, були змушені покинути рідні місця.

Служба безпеки України, не чекаючи офіційних звернень нардепів, закрила Україну для Отара Кушанашвілі.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply