Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

СБУ віднайшла вкрадені білоруські вантажівки

Автор:

|

Січень 23, 2017

|

Рубрика:

СБУ віднайшла вкрадені білоруські вантажівки

0123___08--1

Оперативники Служби безпеки України (СБУ) розшукали і вилучили 50 зерновозів Мінського автомобільного заводу (МАЗ), які ще у 2013 році незаконно викрали шахраї з України. Унаслідок спільної роботи разом з представниками підприємства вдалося виявити втрачені вантажівки на кількох транспортних фірмах у Миколаївській області. Про це повідомляє 23 січня прес-служба СБУ.

Зазначимо, у 2013 році МАЗ уклав із українською комерційною структурою договір на продаж 150 вантажівок-зерновозів вартістю понад $15 млн. Хоч за іншими даними, білоруське підприємство мало надати 450 одиниць транспорту. Шахраї, у свою чергу, перепродали автомобілі та завдяки махінаціям привласнили усі кошти. Білоруси, відповідно, жодних грошей не отримали.

Додамо, першу партію автомобілів (100 одиниць) СБУ виявила ще в жовтні минулого року. Наразі триває досудове розслідування у кримінальному провадження за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою». Підозрюваним загрожує позбавлення волі від 5 до 12 років із конфіскацією майна.

Світлини: RFE/RL, СБУ.

About Author

news

Comments are closed.

Leave A Reply